ממהרים לחזור לעבודה כדי לפקח על סביבות קריטיות?

לפקוח עין על דגימות יקרות מכל מקום

האם אתה רץ הלוך ושוב כדי לבדוק את הדגימות שלך? או שאתה לוקח סיכון ובודק את טמפרטורת המקפיא או המקרר שלך פעם בשבוע, כי אתה לא יכול להיכנס לבניין? חברות רבות רק מתחילות לאפשר לעובדים להיכנס למקומות העבודה שלהם על בסיס חלקי. אתה לא צריך לדאוג אם הדגימות שלך בטוחות. ניתן לפקח על סביבות קריטיות מכל מקום שבו אתה נמצא בו.

מדידה וניטור באמצעות אוגרי נתונים

אתה צריך אוגר נתונים מדויק ואמין. אולי בדקת סוגים רבים של מכשירי ניטור שעשויים להיות מחוץ לתקציב שלך. אחרי הכל, COVID-19 השפיע על התקציב של רובנו בדרך כלשהי. אתה לא צריך מכשיר סופר יקר או מסובך, אבל זה צריך להיות מאובטח. החדשות הטובות הן אוגרי הנתונים המספקים ניטור מאובטח לא חייבים להיות יקרים.

מכשיר ה-Nano Spy באמצעות התוכנה MySirius מאפשר לך למדוד ולנטר את הטמפרטורה מכול מקום. מכשירים שימושיים אלה הם הדרך המושלמת בשבילך לפקוח עין על הדגימות היקרות שלך מבלי לעזוב את הבית שלך. הם מציעים ניטור מרחוק של טמפרטורה, לחות ופרמטרים קריטיים אחרים. אתה מתחבר באופן מאובטח באמצעות טלפון חכם, טאבלט או מחשב כדי לצפות בתנאים הנוכחיים בכל מקום, ולגשת להיסטוריה של רישום נתונים, דוחות ועוד.

אנחנו מספקים את המערכת מוגדרת ע"פ הדרישות שלך, ומתקינים אותה באתר הלקוח.
מכיוון שהמערכת אלחוטית, לא נדרש לפרוס תשתיות יקרות וההתקנה מהירה ופשוטה.
בנוסף במידה ויש תקלת תקשורת כלשהי, ה-Nano Spy שומר עד 10,000 מדידות וברגע שהחיבור לאינטרנט חוזר, הוא מעביר את כל הנתונים אלייך. כך שאין לך חוסרים.

איזה חיישן הכי מתאים לך ? צור קשר ונשמח לסייע

 

Nano Spy

Nano Link

My Sirius

צרו קשר ברשתות החברתיות