חדשות ועדכונים

מדידת טמפרטורה - 4 סוגי חיישנים שחייבים להכיר

מדידת טמפרטורה מלווה אותנו כמעט בכל שלב בחיים מבלי שאנו מייחסים לה חשיבות מיוחדת. אם זה בעבודה ע"פ נהלים ופרוטוקולים לבטיחות ואיכות ובחיים הפרטיים שלנו, שלילד יש חום ובזמן הבישול. עכשיו בתקופת הקורונה (Covid-19) כל הזמן ובכל מקום מודדים לנו חום.

מדידת טמפרטורה ומהפיכת האינטרנט של הדברים (IOT)

כולנו מצפים לקבל תשובות בזמן אמת, מהחברים שלנו, ההורים והילדים. בעבודה אנחנו גם מצפים לדעת כל הזמן את מצב המחסנים שלנו, המכונות, מכשירים, מעבדות ובעצם הכל.

כל מה שרציתם לדעת על החיסון לקורונה (Covid-19) ועל אופן האחסון

הקורונה (Covid-19) משפיע על אזרחי העולם מאז דצמבר 2019. אנשים מתו ממחלה זו, אך רבים הצליחו להחלים ממנה בעזרת טיפולים אחרים. עם זאת, כעת ישנם חיסונים המסייעים לטיפול במניעת Covid-19

למה לבחור במערכת אלחוטית למדידה וניטור טמפרטורה ?

ניטור טמפרטורה אלחוטי מספק תהליך ניטור חלק ואמין. מערכות הניטור מרחוק פועלות מסביב לשעון, כלומר הן יכולות לאסוף ולנתח נתונים גם כשאתם ישנים ולהעביר התראות למוקד או ישירות לאחראי התורן.

יצא עדכון גרסה 2.1 ליישום MySirius

גרסה 2.1 חדשה של יישום JRI MySirius זמינה כעת. השינויים העיקריים כוללים: הוספה של חיישנים חדשים, מיזוג של חיישני RF, ניהול קל יותר ועוד..

מדריך חינם לאחסון תרופות כנדרש ובהתאם לתקנים

כל בית מרקחת חייב לאחסן תרופות בצורה תקנית. אם לא מאוחסנות כראוי, תרופות יכולות להיחשף לשינויים סביבתיים שונים, מה שגורם לאובדן יעילותן ועוצמתן. ואף להזיק לבריאות הצרכנים.

קורונה (קוביד-19), מה זה? וכיצד חיישני לחץ שלילי וטמפרטורה מסייעים לחדרי בידוד

עם התפשטות הקורונה (קוביד-19) על פני הגלובוס כמו שריפה, זה לא סוד שמתקני בריאות רבים ברחבי העולם מתמודדים עם בידוד חללים וחדרים. הם נאלצים להמציא אסטרטגיות כיצד לגשת לסוגיית החדר / חלל בכדי לעזור לחולים להתאושש, ובמקביל להימנע מלסכן את אנשי הצוות המטפלים.

3 טיפים לבחירת מערכת מדידה וניטור טמפרטורה ולחות בענן

רכשת או שוקל לרכוש מערכת מדידה, וניטור טמפרטורה ולחות בענן ? אתה לא לבד. התקן ממליץ ואף מחייב אותנו לפקח על הטמפרטורה והלחות של המקרר, מקפיא, מעבדה או בחדר השרתים שלך. אלו הם טיפים שחשוב שתכיר

ממהרים לחזור לעבודה כדי לפקח על סביבות קריטיות?

האם אתה רץ הלוך ושוב כדי לבדוק את הדגימות שלך? או שאתה לוקח סיכון ובודק את טמפרטורת המקפיא או המקרר שלך פעם בשבוע, כי אתה לא יכול להיכנס לבניין?

צרו קשר ברשתות החברתיות