חדשות ועדכונים

אוגרי נתונים לטמפרטורה: חשיפת סודות ניטור הטמפרטורה בתרופות ורפואה​

בואו להתעמק בעולם של אוגרי נתוני טמפרטורה – המוצר האולטימטיבי שלך במעקב ובשמירה על הטמפרטורה בדיוק ובקלות, במיוחד בהקשרים פרמצבטיים ורפואיים.

LoRaWAN לאינטגרטורים ומפתחים

LoRaWAN, או Long Range Wide Area Network, היא סוג של טכנולוגיית תקשורת אלחוטית בעלת הספק נמוך וארוך טווח המשמשת לחיבור מכשירים לאינטרנט של הדברים (IoT).

כל מה שחשוב לדעת על ניטור טמפרטורה לתחום הרפואי

ניטור טמפרטורה קריטי בשמירה על היעילות והבטיחות של תרופות וחיסונים המאוחסנים במקררים רפואיים. מקררים רפואיים נועדו לשמור על תרופות וחיסונים רגישים לטמפרטורה בטווח טמפרטורות ספציפי כדי להבטיח את יעילותן ולמנוע קלקול. לכן, ניטור ובקרה מדויקים של טמפרטורה חיוניים לתפקוד תקין של מקררים רפואיים.

PDU מנוהל של NETIO עובד עם החברות המובילות בעולם

מספר רב של חברות בתחום הבקרה לבית חכם, תעשייה חכמה, מערכות אודיו ווידאו ועוד עשו אינטגרציה לפס השקעים המנוהל של חברת NETIO. המשמעות היא שניתן להפעיל כל יציאה / שקע בנפרד מיתוך הממשק של המערכות הנ"ל

פולריס משתתפת בתערוכת MUNI EXPO ועידת השלטון המקומי לחדשנות 2022

בואו לבקר אותנו בתערוכה הגדולה בארץ לחדשנות בשלטון המקומי בתאריכים 6-8/12/2022

קישור להרשמה בחינם: https://muniexpo2022.forms-wizard.co/ 

וובינר בנושא Smart PDU

בתאריך 6/5/2022 ערכנו וובינר עם חברת NETIO בנושא Smart PDU, תודה לכל המשתתפים שלקחו חלק בוובינר. 

בתמונה, יוסי נברו מנהל טכנולוגיות בחברת פלקס שזכה בכבל חכם. 

איזה PDU מתאים לדרישות שלך ? מדריך קצר לבחירת PDU

אם הארגון שלך צומח, כך גם הדרישות הטכנולוגיות שלך. בשלב מסוים, תזדקק ליותר שקעי חשמל ממה שיש לך. פסי חשמל "פשוטים" עשויים להספיק לשימוש משרדי קטן או ביתי, אבל כל מי שיש לו תוכניות לצמיחה צריך להבין את היתרונות של שימוש ב-PDU.

מדידת טמפרטורה - 4 סוגי חיישנים שחייבים להכיר

מדידת טמפרטורה מלווה אותנו כמעט בכל שלב בחיים מבלי שאנו מייחסים לה חשיבות מיוחדת. אם זה בעבודה ע"פ נהלים ופרוטוקולים לבטיחות ואיכות ובחיים הפרטיים שלנו, שלילד יש חום ובזמן הבישול. עכשיו בתקופת הקורונה (Covid-19) כל הזמן ובכל מקום מודדים לנו חום.

מדידת טמפרטורה ומהפיכת האינטרנט של הדברים (IOT)

כולנו מצפים לקבל תשובות בזמן אמת, מהחברים שלנו, ההורים והילדים. בעבודה אנחנו גם מצפים לדעת כל הזמן את מצב המחסנים שלנו, המכונות, מכשירים, מעבדות ובעצם הכל.

כל מה שרציתם לדעת על החיסון לקורונה (Covid-19) ועל אופן האחסון

הקורונה (Covid-19) משפיע על אזרחי העולם מאז דצמבר 2019. אנשים מתו ממחלה זו, אך רבים הצליחו להחלים ממנה בעזרת טיפולים אחרים. עם זאת, כעת ישנם חיסונים המסייעים לטיפול במניעת Covid-19

למה לבחור במערכת אלחוטית למדידה וניטור טמפרטורה ?

ניטור טמפרטורה אלחוטי מספק תהליך ניטור חלק ואמין. מערכות הניטור מרחוק פועלות מסביב לשעון, כלומר הן יכולות לאסוף ולנתח נתונים גם כשאתם ישנים ולהעביר התראות למוקד או ישירות לאחראי התורן.

יצא עדכון גרסה 2.1 ליישום MySirius

גרסה 2.1 חדשה של יישום JRI MySirius זמינה כעת. השינויים העיקריים כוללים: הוספה של חיישנים חדשים, מיזוג של חיישני RF, ניהול קל יותר ועוד..

מדריך חינם לאחסון תרופות כנדרש ובהתאם לתקנים

כל בית מרקחת חייב לאחסן תרופות בצורה תקנית. אם לא מאוחסנות כראוי, תרופות יכולות להיחשף לשינויים סביבתיים שונים, מה שגורם לאובדן יעילותן ועוצמתן. ואף להזיק לבריאות הצרכנים.

קורונה (קוביד-19), מה זה? וכיצד חיישני לחץ שלילי וטמפרטורה מסייעים לחדרי בידוד

עם התפשטות הקורונה (קוביד-19) על פני הגלובוס כמו שריפה, זה לא סוד שמתקני בריאות רבים ברחבי העולם מתמודדים עם בידוד חללים וחדרים. הם נאלצים להמציא אסטרטגיות כיצד לגשת לסוגיית החדר / חלל בכדי לעזור לחולים להתאושש, ובמקביל להימנע מלסכן את אנשי הצוות המטפלים.

3 טיפים לבחירת מערכת מדידה וניטור טמפרטורה ולחות בענן

רכשת או שוקל לרכוש מערכת מדידה, וניטור טמפרטורה ולחות בענן ? אתה לא לבד. התקן ממליץ ואף מחייב אותנו לפקח על הטמפרטורה והלחות של המקרר, מקפיא, מעבדה או בחדר השרתים שלך. אלו הם טיפים שחשוב שתכיר

ממהרים לחזור לעבודה כדי לפקח על סביבות קריטיות?

האם אתה רץ הלוך ושוב כדי לבדוק את הדגימות שלך? או שאתה לוקח סיכון ובודק את טמפרטורת המקפיא או המקרר שלך פעם בשבוע, כי אתה לא יכול להיכנס לבניין?

צרו קשר ברשתות החברתיות