PDU מנוהל עובד עם החברות המובילות בעולם

מספר רב של חברות בתחום הבקרה לבית חכם, תעשייה חכמה, מערכות אודיו ווידאו ועוד עשו אינטגרציה לפס השקעים המנוהל של חברת NETIO. המשמעות היא שניתן להפעיל כל יציאה / שקע בנפרד מיתוך הממשק של המערכות הנ"ל. למשל קונטרול 4 אחת החברות המובילות בעולם לבית חכם, ניתן לשלוט בפס השקעים המנוהל מיתוך המערכת, לקבוע תזמון להפעלה וכיבוי אוטומטיים, להדליק מרחוק ולכבות. מתאים לבתים וחברות בכל התחומים שמעוניינים לשלוט במוצרים שונים מרחוק, לחסוך בחשמל ולקבל התראות על תקלות מסוגים שונים. להלן הרשימה המלאה של החברות:

חברת ABACOM מפתחת כלי תוכנה עבור מומחי מיקרואלקטרוניקה, סטודנטים, מפתחים וגיקים.

ProfiLab-Expert 4.0 עבור MS Windows היא סביבת תוכנה בה ניתן לחבר ולשלוט בהתקנים שונים, וניתן ליצור ממשק משתמש כולל "לוח מחוונים". כך ניתן ליצור פרויקטי אוטומציה פשוטים ללא כל קידוד. התוצאה היא קובץ הפעלה (.exe).

ניתן לחבר מכשירים שונים על לוח מחוונים בודד, ניתן לשרטט תרשימים, ניתן לרשום נתונים לקובץ, או להפעיל פעולות באופן אוטומטי בהתבסס על הערכים הנמדדים או בזמנים ספציפיים. המכשירים מתקשרים דרך Modbus/TCP.

AlViS היא מערכת SCADA הנפוצה ביותר בצ'כיה ובסלובקיה לשילוב מערכות טכנולוגיות בטיחות בבניינים.

AlViS תומכת באינטגרציה של מוצרים מיצרנים רבים.

מערכות אבטחה, מערכות אש, מערכות גישה, מערכות הגנה היקפיות, מערכות מצלמות, Systems MaR (מדידה וויסות)

היתרונות הכלכליים של ניהול מבנים מושכל עם AlViS הם חיסכון באנרגיה לחימום, מיזוג אוויר, בקרת תאורה ועוד, בעזרת חיבור לאיתור אנשים, מערכת גישה וכדומה.

אינטגרציה עם מוצרי NETIO משתמשת במנהל התקן Modbus/TCP בתבנית מוכנה מראש.

 

Apache StreamPipes הוא ארגז כלים IoT לשימוש עצמי (תעשייתי) בקוד פתוח המאפשר למשתמשים שאינם טכניים להתחבר, לנתח ולחקור זרמי נתונים של IoT.

  • מתאמים מובנים עבור NETIO מקלים על חיבור נתונים ממוצרי NETIO
  • נתח נתונים בצינורות ניתוח מבוססי זרימה באמצעות ממשק משתמש מבוסס אינטרנט
  • אסוף ואחסן נתונים מותאמים במסדי נתונים או במערכות של צד שלישי
  • עקוב אחר מצב של מכשירים בזמן אמת על ידי יצירת דש בורד מותאם אישית
  • נצל אלגוריתמי AI מותאמים אישית כדי לזהות מצב
  •  

BrightSign® Media Player הוא נגן תוכן אוניברסלי עם ניהול ושליטה מרחוק. שימוש נפוץ הוא שילוט דיגיטלי, אך גם עמדות מידע אינטראקטיביות, מערכות מידע וכו'.

BrightSign® מתקשר באמצעות LAN, עם תוסף (דרייבר) הוא יכול לשלוט ביציאות בודדות על שקעים ב-PDUs חכמים של NETIO. אפשר להדליק/לכבות את תצוגות הטלוויזיה המחוברות, תאורה, תערוכות בודדות וכדומה.

Control4 היא ספקית מובילה של מערכות אוטומציה ורשתות לבתים ועסקים, המציעה מערכת בית חכם מותאמת ומאוחדת לאוטומציה ושליטה במכשירים מחוברים לרבות תאורה, אודיו, וידאו, בקרת אקלים, אינטרקום ואבטחה.

על Intrinsic Dev:

Intrinsic Dev הם מפתחים מובילים בעולם של דרייברים לתעשיית ההתקנה המותאמות אישית. Intrinsic Dev כותבים, מוכרים ותומכים בדרייברים כדי לאפשר שילוב של ציוד. הדרייברים שלהם מפותחים כולם בתוך הבית, באירופה, כך שתוכלו להיות בטוחים באמינות ובתגובתיות הגבוהות ביותר כאשר נדרשים עדכונים. הם מציעים תמיכה טכנית מלאה לדרייברים שלהם והם מוכנים לעזור ולייעץ את הפתרון הטוב ביותר עבור הפרויקט הבא שלך.

Intrinsic Dev פיתחו דרייברים עבור שקעי חשמל NETIO לשליטה ובקרה באמצעות מערכת Control4.

Crestron היא מערכת מובילה לאוטומציה חכמה בבית. בזכות הרבגוניות והיישומים שלה בתחומים רבים ושונים, היא מושכת לקוחות ברחבי העולם. Crestron משמשת לשליטה חכמה בבתים וכן בבניינים מנהליים ומסחריים.

שקעי חשמל NETIO ניתנים לשליטה בקלות ממערכת Crestron. לשם כך נעשה שימוש בדרייברים מוכנים של NETIO Lite ו-NETIO Profi.

DevicePilot הוא כלי הניתוח, ההדמיה והאוטומציה עבור IoT. חבר את הנתונים שלך וקבל תובנות מיידיות ועוצמתיות למעקב אחר כל המדדים החשובים שהעסק שלך תלוי בהם.

ניתן לשלב שקעי חשמל חכמים של NETIO עם שירות הענן של DevicePilot הודות ל- Open API שלו. אינטגרציה מבוססת MQTT עם מוצרי PowerCable משתמשת בתקשורת מאובטחת.

באמצעות שירות הענן DevicePilot קל ליצור לוח מחוונים אחד עם מספר מכשירים ולראות לוח מחוונים משמעותי עם נתוני צריכת החשמל ומצבי הפלט שלך.

זה מאפשר לך לזהות את הדפוס הבעייתי בנתוני צריכת החשמל שלך ולנקוט בצעדים מתאימים כדי להפוך את העסק שלך לרווחי יותר.

Domoticz היא מערכת אוטומציה ביתית שיכולה לנטר ולהגדיר מכשירים שונים, כגון אורות, מתגים, חיישנים ומדים שונים (כמו טמפרטורה, משקעים, רוח, קרינה אולטרה סגולה (UV), צריכת חשמל/ייצור חשמל, צריכת גז ומים), וכן הרבה יותר.

ניתן לשלוח התראות והתראות לכל מכשיר נייד. Domoticz הוא ללא תשלום וקוד פתוח. ניתן להשתמש בו ב-Raspberry Pi, Windows, Linux, Mac OS X ומכשירים משובצים.

מערכת האוטומציה הביתית של Domoticz יכולה לקרוא ערכים נמדדים ולשלוט בשקעי חשמל בודדים במכשיר שקע חכם NETIO.

ELAN מספקת מערכות בית חכם ואוטומציה ביתית. מערכת בידור ובקרה ביתית חכמה של ELAN משלבת בצורה חלקה אודיו ווידאו, טלוויזיה, אקלים, תאורה ומערכות ביתיות אחרות בבית עם ממשק קל לשימוש שמכניס אותך לשליטה, מכל מקום בבית או מכל מקום בעולם.

מנהל ההתקן הרשמי של NETIO Pro עבור ELAN:

Intrinsic Dev הם מפתחים מובילים בעולם של דרייברים לתעשיית ההתקנה המותאמות אישית. Intrinsic Dev לכתוב, למכור ולתמוך בדרייברים כדי לאפשר שילוב של ציוד. הדרייברים שלהם מפותחים כולם בתוך הבית, באירופה, כך שתוכלו להיות בטוחים באמינות ובתגובתיות הגבוהות ביותר כאשר נדרשים עדכונים. הם מציעים תמיכה טכנית מלאה לנהגים שלהם והם מוכנים לעזור ולייעץ את הפתרון הטוב ביותר עבור הפרויקט הבא שלך.

Intrinsic Dev יצר מנהלי התקנים עבור שקעי חשמל NETIO לשליטה ובניטור באמצעות מערכת ELAN.

בקר הלוגו של סימנס! הוא PLC קטן (בקר לוגי ניתן לתכנות) עם תצוגה ומספר כפתורי שליטה. לוגו! הוא PLC קומפקטי עם ממשק LAN.

לוגו! מודולים תומכים בפרוטוקול Modbus/TCP ביציאת LAN (לקוח).

מבית סימנס LOGO! אתה יכול לשלוט על יציאות כוח מרחוק דרך LAN.
בקר הלוגו של סימנס! יכול למדוד את צריכת החשמל ביציאות חשמל מרוחקות.

לחיצת כפתור פשוטה של חברת Shortcut Labs, חברה שוודית הידועה בכפתורי האלחוט החכמים (Bluetooth), יכולה להפעיל פעולות בעולם הפיזי כמו גם במכשירים ניידים ואחרים. כל כפתור יכול להפעיל עד שלוש פעולות שונות, ורכזת ה-LAN יכולה לתרגם את הפעולות הללו לפקודות לשליטה בשקע NETIO חכם אחד או יותר.

  • כפתורי Flic 2 נמכרים בסטים, כל אחד מכיל שלושה כפתורים ואת הרכזת.
  • המערכת מוגדרת עם אפליקציית iOS או אנדרואיד.
  • Flic תומך ב-API פתוח שניתן להשתמש בו כדי להוסיף תמיכה בכפתורים לכל יישום.

קרמר מציעה אלפי מוצרי Pro AV מיוחדים למגוון רחב של שווקים ויישומים.

K−Config היא אפליקציית תצורה אינטואיטיבית מבוססת Windows לתכנון מהיר וקל של מערכות בקרת חדרים עבור פרו-AV, אורות ובקרת אוטומציה. 

התכונות המקיפות של K−Config מפשטות את התצורה של תוכנית הבקרה הפועלת על המגוון הרחב של מוצרי בקרת החדר ומקלדת הבקרה של Kramer.
בקרת משתמש הקצה היא מקומית בחדר באמצעות לוח מקשים או מכל מקום באמצעות ממשק משתמש וירטואלי מבוסס אינטרנט.
הסטטוס והזמינות של מוצר AV מנוטרים בקלות ובעלות יעילה על ידי אפליקציית Site-CNTL התואמת במלואה. הפורטפוליו העשיר להרחבה של Kramer של בקרי חדרים המאפשרים Ethernet ומקלדות בקרה מתאימים בצורה גמישה וחסכונית לגודל וצרכי החדר המשתנים של הלקוח.
הם ניתנים לשדרוג בשטח דרך ה-Ethernet LAN או K−NET של הלקוח כדי להתאים בקלות לפי הצרכים המשתנים של הלקוח.

מוצרים העשויים לעניין אותך

PowerPDU 4KS

פס שקעים 4 יציאות מנוהל ומנוטר, יכולת שליטה מרחוק On/Off/Toggle ומדידה (A, W, kWh, TPF, V, Hz)

PowerCable REST

שקע חשמל חכם אלחוטי WiFi לאינטגרציה עם מערכות צד שלישי באמצעות ה- API ו/או הפעלה עם אפליקציה

PowerPDU 8QS

פס שקעים 8 יציאות מנוהל ומנוטר, עם יכולת שליטה מרחוק On/Off/Toggle

פס שקעים 4 יציאות מנוהל ומנוטר, יכולת שליטה מרחוק On/Off/Toggle ומדידה (A, W, kWh, TPF, V, Hz)

שקע חשמל חכם אלחוטי WiFi לאינטגרציה עם מערכות צד שלישי באמצעות ה- API ו/או הפעלה עם אפליקציה

פס שקעים 8 יציאות מנוהל ומנוטר, עם יכולת שליטה מרחוק On/Off/Toggle