מערכת ניהול IOT

פלטפורמה מוכנה להקמת פרויקט בימים בודדים

אנו מבינים את הצורך לספק פתרונות גמישים ומותאמים אישית לאינטגרטורים, יצרני מכשירים, בוני מכונות ומפעילי רשתות. חליפת KHEIRON IoT כאן בשביל להקל על הגישה לאחת הטכנולוגיות החדשניות ביותר בשוק ה-IoT

כל הכוח של איסוף נתונים בזמן אמת.
פלטפורמת ה-IoT תוכננה לחבר כל סוגי מכשירים ולהציג את הנתונים שלך בפרויקטים הניתנים להתאמה אישית. יש הרבה אפשרויות ליצור את לוח המחוונים שלך: צור חישוב מורכב, נצל נתונים היסטוריים, הפעלת אירועים, הגדרת סף, מעקב אחר מכשירים במפה בזמן אמת ועוד הרבה יותר. 

קבל שליטה

קבל שליטה על העיצוב שלך עם סטודיו Kheiron, אתה יכול ליצור את לוח המחוונים שלך עם מדדים, תרשימים, תקצירים ועוד הרבה יותר.

זמן אמת

מעקב בזמן אמת והיסטורי אחרי הציוד שלך במפות, צור גיאופנס ואזעקות כדי לנטר את הציוד שלך. נתונים מהשטח בזמן אמת

התראות

התראות באימייל ו-SMS קבל התראות בזמן אמת כאשר המכשיר שלך מזהה משהו לא בסדר ותפעל באופן מיידי.

דוחות

דוחות: PDF, קבצי אקסל ו-csv. ייצא דוחות של הנתונים שלך עם KSP web וקבל אותם בדוא"ל בכל שבוע וחודש.

שליטה מרחוק

שליטה מרחוק במכונות שלך. שלח פקודות דרך KSP Web ישירות למכונה וחסוך התערבויות יקרות באתר.

אפליקציה לאנדרואיד ואייפון

באשר ל-KSP Web, הגרסה הניידת של פלטפורמת ה-IoT Kheiron מאפשרת לך לשלוט ולנטר את צי המכשירים והמכונות שלך ולנתח את הנתונים שלך. לא משנה היכן אתה נמצא, אתה יכול לנהל את כל החיישנים, השערים והמכונות שלך.
האפליקציה חינמית וזמינה ב-iOS ואנדרואיד.

פלטפורמה אינטרנטית

מרכז הידע לפרויקט IOT שלכם

עם Kheiron IoT Hub אנו מצליחים לצמצם את מספר החודשים של מו"פ למספר שבועות, מפרויקט ה-IoT ועד לשילוב בסביבת ה-IT האסטרטגית.
כך, חברות יכולות לתת מענה לצורך מיידי, לצפות התפתחויות עתידיות ולהתכונן להצלחה עם מערכת ליבה הדדית וניתנת להרחבה. פרויקטי IoT מדגימים במהירות את התועלת שלהם באסטרטגיה ומאפשרים יציאה לשוק הרבה יותר מהירה.

תוכנת עריכה קלה לשימוש

תבנה ותפרוס את מקרה השימוש הייחודי שלך ב-IoT עם ארגז כלים קל לשימוש של Drag and Drop. זהו ממשק ידידותי למשתמש, שבו אתה יכול להתאים אישית ולהשיק במהירות לוח מחוונים חזק מאוד כדי לאסוף את כל הנתונים שלך עם הערך המוסף הטוב ביותר שמתאים ללקוח שלך. 

תבניות מוכנות לדוגמא

מוצרים העשויים לעניין אותך