תעשיה 4.0 - רשת LoRaWAN פרטית

הקמת רשת LoRaWAN פרטית לכל הדרישות שלך

תעשיה 4.0, להפוך את המפעל ליעיל יותר

IoT תעשייתי או תעשיה 4.0 מכסה היום מגוון רחב של מקרי שימוש. IIoT ממחיש את החדירה הגוברת של חיבור חיישני IoT, התקנים וציוד כבד בתעשייה כדי להגביר את הפרודוקטיביות, להפחית את זמני ההשבתה, להגיע לבקרת איכות טובה יותר ולייעל עלויות תפעול. 

IIoT נחשב באופן נרחב כתהליך של חיבור כלי ייצור מורכבים ויכולות כמו למשל:
רובוטים, ייצור אוטומטי, רכבים אוטונומיים או מוצרי מציאות רבודה לבישים כדי לספק תובנות בזמן אמת על תהליך הייצור. 

IIoT מכסה גם מגוון רחב של נושאים פשוטים יותר, חשובים באותה מידה בשרשרת הייצור. קבלת ערוץ משוב עבור ציוד, נכסים וכלים ספציפיים יכול לספק ערך.

שימושים לדוגמא

ניתן להשתמש בחיישני ומכשירי IoT עבור מקרי שימוש רבים שאינם דורשים רוחב פס גבוה. כמה דוגמאות קונקרטיות: 

מעקב אחר כלים וציוד קל, מדידת צריכת אנרגיה, מדידת רמות נוזלים, מדידת לחצי נוזלים בצינורות ומיכלים, מעקב מלאי של חומרים במחסנים, ניטור רמות הפסולת בפחים, איתור ומעקב אחר משטחים/גלילים/מארזים או מוצרים מוגמרים , ספירת עובדים, מדידת איכות אוויר וניהול מערכות מיסוג, חימום וקירור… 

מקרי שימוש אלו רק דורשים את הקישוריות הנכונה, בעלות הנכונה ועם הכיסוי הנכון כדי לתמוך בפעילות הייצור המרכזית.

בחירת הפתרון המתאים בשבילך

ככל שה-IoT התעשייתי מתקדם, ארגונים צריכים לשקול את אסטרטגיית הקישוריות שלהם בזהירות רבה יותר, בסביבתם. מכיוון שגודל אחד לא מתאים לכולם, פריסות IIoT מוצלחות ידרשו את הקישוריות הנכונה עבור מקרה השימוש הנכון. אחרת, העלויות, האינטגרציה ואתגרי האבטחה יגדלו. 

פתרונות משלימים לרבות פתרונות Wi-Fi, סלולר ו-LoRaWAN, המשולבים ברשתות IoT פרטיות היברידיות, עשויים לסייע במידה ניכרת להשגת המטרה הממוקדת. 

מינוף קישוריות IoT חסכונית בצריכת החשמל ובדרגה תעשייתית יכולה להיות חלק מאסטרטגיית חכמה יותר כדי לספק קישוריות רב-תכליתית חזקה למקרי שימוש ספציפיים, ובכך להפחית במידה ניכרת את העלויות השוטפות והתקופתיות עם פתרונות קישוריות IoT חסכוניים ולהבטיח את ההתאמה הטובה ביותר לכל המשימות התעשייתיות.

מוצרים העשויים לעניין אותך