למה לבחור במערכת אלחוטית למדידה וניטור טמפרטורה ?

pexels-mantas-hesthaven-384498

למה לבחור במערכת אלחוטית למדידה וניטור טמפרטורה ?

התעשייה הרפואית ידועה כבעלת הנחיות קפדניות, במיוחד בנוגע לבקרה וניהול של תרופות ומוצרים רפואיים נוספים. ומכיוון שחברות הרפואיות עוסקות בייצור, הובלה ואחסון של מוצרי בריאות שונים כגון חיסונים, תרופות ודברים רבים אחרים, הם נדרשים ליצור סביבות מבוקרות עם תנאים נאותים לניהול תקין.

במהלך השנים התגלו מערכות שמבטיחות שכל התוצרים הביולוגיים לא יאבדו את יעילותם ועוצמתן. בעשור האחרון לערך, ניטור בזמן אמת תפס תאוצה עם פלטפורמות שונות המסייעות לחברות הרפואיות למדוד ולדווח על שינויים במספר פרמטרים כמו טמפרטורה, לחות ולחץ  דיפרנציאלי. כיום, מערכות ניטור טמפרטורות אלחוטיות הפכו לגיבורים הלא מוכרים בתעשיית הבריאות. פתרונות אלה מסייעים בשמירה על הטמפרטורה ברמות קריטיות ומספקות אמצעי למדידת פרמטרים בזמן אמת ומתריאות כאשר מתגלים סטיות בטמפרטורה וכו'.

האם יש הנחיות לניטור טמפרטורות?

סוכנויות מדינה שונות נתנו את המנדט לחברות הרפואיות שיטפלו ויאחסנו תרופות, חיסונים ומוצרים אחרים בתנאים הראויים. הסוכנויות העלו קבעו הנחיות ותהליכים לכל מי שמאחסן, מוביל, משווק, או מוכר תרופות כדי לשמר את התנאים הנדרשים.

משרד הבריאות למשל פרסם מספר נהלים כמו נוהל 126 ונוהל 130 כדי לסייע לחברות רפואיות ליצור סביבות מבוקרות עבור מוצרים ביולוגיים מרגע ייצורם ועד לשלבי ההובלה והאחסון. כמו כן הנוהל מפרט כיצד יש לאסוף, לשמור ולנתח את המדידות. לעומת זאת, ארגון הבריאות העולמי (WHO) מתגאה ב- HACCP, שהם הנחיות המבטיחות אחסון נכון של חיסונים. מאחר שהיעילות והעוצמה של מוצרים וחיסונים רפואיים תלויים בשאלה אם הם הוכנסו לתנאים ראויים, ניטור הטמפרטורה הפך לחיוני ביותר.

ובהתחשב בכך שמוצרים שונים דורשים טווחי טמפרטורה ייחודיים, עובדי שירותי הבריאות יכולים להבטיח שמירה על הטמפרטורות המומלצות באמצעות ניטור. באופן מסורתי, ניטור הטמפרטורה נעשה באופן ידני באמצעות מדחום, והקריאות נרשמו על הנייר. באופן מפתיע, ישנם חברות ובתי חולים שעדיין עושים את זה היום.

עם זאת, פיתוח מערכות ניטור טמפרטורה אלחוטיות נותן מענה שלם לאותם חברות. באמצעות מערכות ניטור טמפרטורה אלחוטיות בזמן אמת, בתי מרקחת, בתי חולים, חברות לייצור תרופות וארגוני בריאות אחרים יכולים להבטיח שכל המוצרים הביולוגיים והחיסונים ישמרו על עוצמתם ובטוחים לשימוש.

פתרונות ניטור טמפרטורה אלחוטיים

בשל האופי המסוכן של מוצרים רפואיים, מומלץ למזער את האינטראקציה האנושית עם המוצרים. מערכות ניטור טמפרטורות אלחוטיות מספקות גישה משופרת יותר ליישום חיישני מדידת טמפרטורה עם שרת / ענן מרכזי שיעזור לאחיות ולרוקחים לאסוף, לסדר ולנתח נתונים מרחוק. המערכת האלחוטית מבטלת את הצורך בהעברת תשתיות יקרות כמו חוטים וכבלים אופטיים למרחקים ארוכים.

המערכות מאפשרות לך לראות את הנתונים בכל שעות היממה בשבעת ימי השבוע. שלא כמו ניטור ידני, שכולל שימוש בכוח אדם מוסמך לאיסוף, טבלה וניתוח נתונים, פתרונות ניטור מרחוק כמו זה שמוצע על ידי פולריס תקשורת וסחר, מבטיחים כי הנתונים יירשמו ויאוחסנו במאגר מקוון (ענן) אליו תוכלו לגשת מתי שרק תרצו.

מדוע ניטור טמפרטורות אלחוטי מועיל לחברות רפואיות בתי חולים וארגוני בריאות ?

  1. ניטור יעיל

ניטור טמפרטורה אלחוטי מספק תהליך ניטור חלק ואמין. מערכות הניטור מרחוק פועלות מסביב לשעון, כלומר הן יכולות לאסוף ולנתח נתונים גם כשאתם ישנים ולהעביר התראות למוקד או ישירות לאחראי התורן.

  1. מקל על עמידה בדרישות המחמירות ביותר

מכיוון שהמערכת האלחוטית מאפשרת לך לעקוב אחר מדדי מפתח בזמן אמת ולספק התראות, היא מסייעת לך לזהות מיד טמפרטורות מחוץ לטווח ולנקוט בפעולה מתקנת. בנוסף, היא אוספת ומתעדת נתונים ובכך מאפשרת לך לקבל דוחות מפורטים הנדרשים על ידי משרד הבריאות.

  1. חוסך זמן

אינך זקוק לצוות כוננות ללינת לילה. מערכות ניטור הטמפרטורות האלחוטיות עושות זאת באופן אוטומטי ומשאירות את הצוות שלך להתרכז בפעילויות אחרות בעלות ערך רב.

  1. מוריד עלויות

אמנם ההשקעה הראשונית עשויה להיות יקרה, אך לא ניתן להשוות את הערך לטווח הארוך של קיום מערכת ניטור אלחוטיות בהשוואה למערכות קוויות שנדרשות בתשתיות יקרות ואחזקה מסובכת.

הפתרון לניטור טמפרטורות אלחוטי המהימן ביותר בשוק

אצלינו תוכל למצוא את המערכת האלחוטית האמינה ביותר למדידה וניטור טמפרטורה לחות ופרמטרים נוספים. פלטפורמת ניטור הטמפרטורה האלחוטית החדישה שלנו המכונה MySirius מספקת לך את היכולות הכי מתקדמות. החיישנים יכולות להעביר נתונים בזמן אמת, התראות ולפקח על פרמטרים כמו טמפרטורה, לחות ולחץ דיפרנציאלי. אנו מספקים פתרונות לניטור טמפרטורה אלחוטיים המאפשרים לך לאחסן מוצרים כגון תרופות וחיסונים בסביבות מבוקרות בקפידה, כאשר נתונים בזמן אמת נאספים ונרשמים על ידי המערכת שלנו באופן אוטומטי.

עם המערכת למדידה וניטור טמפרטורה ולחות של פולריס, תקבל רצף של מדידות גם בהפסקת חשמל או נתק בתקשורת מכיוון שיש לנו גיבוי זיכרון ואנרגיה (סוללות) בכל חלקי המערכת. בנוסף תקבל התראה על כל בעיה כגון – תקשורת בין בחיישן לנתב או בין הנתב לענן, ניתוק ממקור מתח וכמובן חריגה בטמפרטורה.

התקשרו, או שלחו לנו דוא"ל עוד היום כדי לדון בדרישות שלכם למערכת אלחוטית למדידה וניטור טמפרטורה עוד היום!

Nano Spy

Nano Link

My Sirius

צרו קשר ברשתות החברתיות