3 טיפים לבחירת מערכת מדידה וניטור טמפרטורה ולחות בענן

pexels-pixabay-355952

3 טיפים שימושיים לבחירת מערכת מדידה וניטור טמפרטורה בענן

לא כל מערכות המדידה וניטור טמפרטורה זהות

רכשת או שוקל לרכוש מערכת מדידה, וניטור טמפרטורה ולחות בענן ? אתה לא לבד. התקן ממליץ ואף מחייב אותנו לפקח על הטמפרטורה והלחות של המקרר, מקפיא, מעבדה או בחדר השרתים שלך. חברות רבות מיישמות IoT לתוך המעבדות וחדרי השרתים שלהם. יישום זה מגיע עם חששות הכוללים אבטחת מידע, תאימות רגולטורית והתקנה קלה ונוחה, והכל בעלות סבירה. אלה הם למעשה טיפים שחשוב שתיקח בחשבון בעת בחירת מערכת ניטור הטמפרטורה הבאה שלך:

  1. אבטחת מידע

יש לאחסן נתוני ענן במסד נתונים מאובטח, כמו Azure. אמצעים נוספים כוללים תקשורת מוצפנת, אימות OWIN , גישה מוגבלת למשתמשים המבוססת על תפקידים (Admin/User) , זיהוי חשבון וביצוע מחיצות לנתונים ותיעוד מלא של הפעולות אשר בוצעו במערכת.

  1. תאימות רגולטורית

ודא שמערכת המדידה וניטור טמפרטורה ולחות שבחרת תואמת לתקינה.
בתחום הרפואי תאימות ל-CFR part 11 ובתחום המזון תאימות לתקן  HACCP – לתנאי ייצור נאותים. 
כיול החיישנים צריך להתבצע ע"י מעבדה שעברה הסמכה של ISRAC – הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ומאושרת ISO/IEC 17025. בסיום הכיול כל רגש / חיישן מקבל תעודה עם המספר הסידורי שלו ותוצאות הכיול.

  1. התקנה ושימוש

מערכת למדידה וניטור טמפרטורה ולחות נועדה לסייע לך ולא לייצר לך עבודה נוספת. עם מערכת אלחוטית ההתקנה היא קלה ולא דורשת משאבים רבים כגון תשתיות תקשורת וחשמל.
ממשק המשתמש צריך להיות נוח לתפעול והתמצות, וחובה שתהיה אופציה לסנן ולהוריד דוחות בקלות, תמונת מצב ברורה של חריגות בטמפרטורה וחוברת הדרכה אונליין

Nano Spy

Nano Link

My Sirius

צרו קשר ברשתות החברתיות